
Кусторез Einhell GC-EH 6055/1 600Вт лезвие 61см шаг реза 16мм 3.3кг
- Готово к отправке
- Код: ER_3403320
4 000 ₴
3 829 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний кущоріз Einhell GC-EH 6055/1 з легкістю виконує роботу по обрізанню живоплотів, чагарників і кущів
Кущоріз з потужністю двигуна 600 Вт і довжиною леза 610 мм є потужним і ефективним помічником для садоводів
Двосторонні ножі довгий час залишаться гострими завдяки лазерному заточуванню і алмазному шліфуванню
Міцний металевий редуктор ефективно передає крутний момент двигуна
Дворучний аварійний вимикач при відпусканні зупиняє леза менш ніж за 1 секунду, забезпечуючи високу безпеку під час роботи
Правильна ергономіка для зручної роботи забезпечується додатковою ручкою і м’якою накладкою Softgrip на основній рукоятці
Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти з нього натяжіння та захищає кабель живлення
В комплекті кущоріза є пластикова насадка для збору і відкидання обрізків гілок і листя.
Кущоріз з потужністю двигуна 600 Вт і довжиною леза 610 мм є потужним і ефективним помічником для садоводів
Двосторонні ножі довгий час залишаться гострими завдяки лазерному заточуванню і алмазному шліфуванню
Міцний металевий редуктор ефективно передає крутний момент двигуна
Дворучний аварійний вимикач при відпусканні зупиняє леза менш ніж за 1 секунду, забезпечуючи високу безпеку під час роботи
Правильна ергономіка для зручної роботи забезпечується додатковою ручкою і м’якою накладкою Softgrip на основній рукоятці
Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти з нього натяжіння та захищає кабель живлення
В комплекті кущоріза є пластикова насадка для збору і відкидання обрізків гілок і листя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Германия |
| Длина шины | 610 мм |
| Мощность двигателя, Вт | 600 |
| Расстояние между ножами | 26 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой кусторез |
| Общие | |
| Вес | 3.3 кг |
| Высота | 190 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина | 970 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная толщина ветвей | 16 мм |
| Особенности | Аварийный выключатель |
| РАЗМЕРЫ | 950х180х180 мм |
| Холостый ход | 1400 об/мин |
| Цвет | Красный |
- Цена: 3 829 ₴









