
Кущоріз RHT4550, 450Вт, лезо 50см, крок різу 20мм Ryobi
- Готово до відправки
- Код: ER_5133002793
2 945 ₴
2 877 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність 450 Вт. Двосторонні леза виготовлені за технологією алмазного шліфування. Довжина лез 50 см, крок зрізу 20 мм. D-подібна передня рукоятка та гумове покриття основної рукояті для зручності користувача. Сумісність із насадкою HedgeSweep (постачається додатково).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Потужність двигуна, Вт | 450 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий кущоріз |
| Загальні | |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,9 кг |
| Вібрації: холостий хід | 3,6 м/сек² |
| Довжина шини | 500 |
| Комплектація | Чехол /для лезвий |
| Матеріал леза | алмазне шліфування |
| Особливості | різальна здатність /20 мм |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Волоссявий хід | 1600 об./хв |
| Колір | Салатовий |
- Ціна: 2 877 ₴

