
Кущоріз висотний RY36PHT50A-0, MAX POWER 36В Ryobi
- Немає в наявності
- Код: ER_5133005382
7 799 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кущоріз висотний Ryobi RY36PHT50A-0, MAX POWER 36В, довжина до 2.9м, лезо 50 см, крок зрізу 22 мм, регулювання швидкості, поворотна головка в 4-х положеннях (без АКБ і ЗУ), 513300532. заходів для живоплоту позбавляє необхідності використовувати драбину, одночасно роблячи її ідеальною для підтримки і формування високих і важкодоступних живоплотів у вашому саду. Чотирипозиційна поворотна головка з 50-сантиметровим алмазним шліфувальним ножем гарантує, що зможете підтримувати цей високий стандарт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 170 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 1150 мм |
| Напруга | 36 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 500 |
| Комплектація | Без акумуляторного блока |
| Максимальна товщина гілок | 22 мм |
| Особливості | алмазне шліфування |
| Волоссявий хід | 1600 об./хв |
| Колір | Салатовий |
- Ціна: 7 799 ₴


