
Акумуляторний кущоріз Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo (без акумулятору та зарядного пристрою)
- Готово до відправки
- Код: ER_3410502
3 940 ₴
3 779 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Бездротовий кущоріз лінійки Power X-Change system Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo серії Expert plus зріже навіть найтовстішу живопліт. Тихий, безпечний і простий у використанні. Ви можете працювати саме там, де це Вам необхідно, завдяки відсутності кабелю живлення немає необхідності в розетках і кабельних барабанах і повністю відсутній ризик випадкового пошкодження кабелю або можливість спіткнутися об нього. Рухомі в протилежних напрямках двоклинкові леза виготовлені з обробленої лазером і заточені алмазом сталі і забезпечують чисті результати різу. У кущорізі Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo є функція зворотного обертання. Наявність дворучного увімкнення / вимкнення вимикача безпеки, який зупиняє різаки менш ніж за 1 секунду під час відпускання перемикача, забезпечуючи високу безпеку під час роботи. Великий щит для захисту рук гарантують безпечну експлуатацію. Ножі кущоріза Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo поставляються в міцній захисній упаковці. Інструмент поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але він може бути приведений в дію за допомогою Power X-Change акумулятора.
Особливості кущоріза Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo:
- Дворучний Вмикач/аварійний вимикач
- Додаткова рукоятка
- Великий щит для захисту рук
- Подвійні ріжучі ножі виготовлені з обробленої лазером і заточеної алмазом сталі
- Захисний кожух ножів
- Алюмінієва кришка захисту ножів
- Кінцевий захист ножів з отвором для кріплення на стіну
- Дворучний аварійний вимикач із зупинкою лез менш ніж <1 секунду
- Регульована додаткова рукоятка з можливістю повороту ручки для зручності роботи
- Під'єднуваний кожух для скидання обрізків
- Металевий редуктор забезпечує довгий термін служби
- М'які прогумовані ручки
Характеристики
Бренд
Einhell
Код виробника:
GE-CH 1855/1 Li - Solo
Артикул
3410502
Акумулятор:
Ні, Li-ion 1 шт. - 18В
Довжина - шини / ножа:
62 см / 55 см
Відстань між ножами:
18 мм
Макс. товщина різу:
12 мм
Резів за хвилину:
2200
Вага нетто:
2.44 кг
Вага брутто:
3.02 кг
Розміри в упаковці:
1005 × 130 × 170 мм
Гарантія:
36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Висота | 130 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,44 кг |
| Комплектація | Без акумуляторного блока |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 779 ₴


