
Ножницы для травы аккумуляторные Einhell GE-CG 18/100 Li T-Solo 18В PXC лезвия 10/20см телескоп. ручка 0.7кг
- Готово к отправке
- Код: ER_3410310
3 596 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумулятор и зарядное устройство приобретаются отдельно!!!
Ножиці садові акумуляторні Einhell GE-CG 18/100 Li T - Solo - це ідеальний помічник для садоводів, які цінують гнучкість і комфорт при підстриганні рослинНожиці є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change
Батарея і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change
Надійний металевий редуктор передає крутний момент від двигуна на ножі
В комплект поставки входять насадка для підстригання кущів і насадка для підстригання трави
Заміну насадок можна зробити легко вручну без додаткового інструменту
Вимикач захищає користувача від ненавмисного пуску
Завдяки м`яким накладкам Softgrip інструмент надійно фіксується у руці
В комплект поставки входить телескопічна ручка для зручної вертикальної роботи
Поставляється без акумулятору і зарядного пристрою, які можна придбати окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Германия |
| Расстояние между ножами | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аккумуляторный кусторез |
| Общие | |
| Вес | 0.7 кг |
| Высота | 940 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина | 190 мм |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Без аккумуляторного блока |
| Максимальный диаметр среза | 8 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Особенности | Телескопическая ручка |
| Цвет | черный с красным |
- Цена: 3 596 ₴









