
Лебідка Topex 97X085
- Немає в наявності
- Код: ER_97X085
1 459 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лебідка канатна TOPEX застосовується для переміщення вантажів, з тросом 4.5 мм довжиною 10 м, а також храповим гальмом. Стане в нагоді на будівництві, в майстерні і в сільському господарстві. Устаткування має СЕ-маркування, що підтверджує відповідність вимогам європейських директив в області безпеки. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 540 кг |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр линви (чеплення) | 4.5 мм |
| Довжина троса (чеплення) | 10 м |
| Додатково | храпове гальмо |
| Кількість тросів (ланцюг) | 1 шт |
| Привод | Ручний |
| Тип тягового механізму | канат металевий |
- Ціна: 1 459 ₴

