
Тельфер електричний Einhell TC-EH 500 2255140
- Немає в наявності
- Код: ER_2255140
6 498 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тельфер електричний Einhell TC-EH 500, 1000 Вт, до 500 кг, трос 12 м 2255140. Тельфер електричний Einhell TC-EH 500 - це потужний пристрій, при створенні якого особлива увага приділялася безпеці роботи. Завдяки тросу довжиною 12 метрів та діаметром 4 мм із захистом від перекручування вантаж масою 500 кг може бути піднятий на висоту 5.7 метрів з використанням зворотного шківа (250 кг на висоту 11.5 метрів без використання зворотного шківа). Оснащення двигуна термостатичним вимикачем забезпечує тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без шківа | 11.5 м |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр линви (чеплення) | 4.2 мм |
| Довжина троса (чеплення) | 12 м |
| Додатково | Автоматичне гальмо фіксує вантаж у будь-якому положенні. |
| Комплектація | Тельфер електричний |
| Привод | Електричний |
| РОЗМІРИ | 45х45 см сталеві скоби для легкого монтажу |
| З шківом | 5.7 м |
| Встановлення | пересувна |
- Ціна: 6 498 ₴









