
Обігрівач інфрачервоний Neo Tools, 1200Вт, галогенний нагрів. елемент, функція осциляції, сірий
- Немає в наявності
- Код: ER_90-114
1 345 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний галогенний інфрачервоний обігрівач Neo Tools 90-114 потужністю 400/800/1200 Вт – це прилад для швидкого та ефективного обігріву приміщень. Завдяки галогенному випромінювачу та трьом нагрівальним елементам інфрачервоний обігрівач забезпечує миттєве тепло без необхідності тривалого нагрівання повітря.Працює безшумно – незрівнянно з калориферами чи вентиляторами, що робить його ідеальним для людей, чутливих до шуму. Його енергоефективність у порівнянні з традиційними електричними системами обігріву, а також можливість встановлення більшої та меншої потужності (у трьох рівнях) дозволяють мінімізувати витрати на електроенергію. Функція осциляції ще більше збільшує площу обігріву.
Інфрачервоне випромінювання є безпечним для здоров'я і не створює руху повітря, що робить його безпечним для алергіків. Прилад оснащений усіма елементами безпеки, пов'язаними з перекиданням, а також функцією автоматичного вимкнення при перекиданні.
Інфрачервоний обігрівач рекомендується використовувати у квартирах, офісах та котеджах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатково | рекомендований алергікам |
- Ціна: 1 345 ₴









