
AAA Радіатор біметалічний 500/100 10 секцій 557x80x96мм збоку підкл. 2150 Вт білий
- Готово до відправки
- Код: ER_70214301
3 690 ₴
3 559 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біметалічні радіатори застосовуються в системах центрального опалення багатоповерхових будинків та комерційних будівель, де необхідна висока стійкість до тиску та корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Габарити | 557 x 800 x 96 |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Кількість секцій | 10 шт |
| Комплектація | інструкція |
| Макс. потужність | 2150 Вт |
| Макс. раб. температура | 110 °C |
| Макс. робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал радіатора | Біметал |
| Міжосьове під'єднання | 500 мм |
| Монтажна висота | 557 мм |
| Монтажна глибина | 96 мм |
| Монтажна довжина | 80 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 16 Вт |
| Під'єднання | бокове |
| Тип | біметалевий радіатор |
| Тип радіатора | секційний |
- Ціна: 3 559 ₴



