Терморегулятор Danfoss Icon Display, +5...35° C, електронний, дротовий, накладний, 230V, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_088U1015
4 812 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Danfoss Icon ™ - серія кімнатних термостатів для гідравлічних теплих підлог і систем радіаторного опалення, в накладному і погружном виконанні.
- Сенсорний екран
- Навігація за допомогою іконок
- Безшумна робота
- Установка в монтажну коробку або на поверхню стіни
- Може управляти іншими опалювальними приладами за допомогою термоелектро приводів
- «Тренування» клапанів
- До п'яти термоелектро приводів типу NC або NO.
- Діапазон температур, налаштовується
Основні
| Тип | розумний терморегулятор |
| Вид | електронний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
| система «Опалення» |
Технічні характеристики
| Напруга живлення | 230 В |
| Діапазон вимірюваних температур (крок) | 5 - 35 °С |
| Температура робоча | 0 - 40 °С |
Конструктивні та функціональні особливості
| Монтаж | накладний |
| Функція програмування |
|
| Сенсорний екран |
|
Додатково
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0009 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температура робоча | 40 °С |
| Тип | розумний терморегулятор |
- Ціна: 4 812 ₴
