
Керамічна панель TEPLOCERAMIC ІЧ + конвекція, 20м2, 1000Вт, електр. упр-ння, 120 х 60см, терморегулятор, мармур
- Немає в наявності
- Код: ER_TCH-RA1000-12973
5 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервоні панелі Teploceramic Hybrid з конвекцією - сучасні економні та екологічні обігрівачі, розроблені за європейськими стандартами. Технологія обігрівачів Гібрид 2 в 1 поєднала у собі два принципи нагрівання приміщень: інфрачервоний та конвекційний. За рахунок нагрівання керамічної плити відбувається інфрачервоний обігрів, а за рахунок простору всередині металевого корпусу та спеціальних отворів – природна конвекція. Інфрачервоні хвилі забезпечують рівномірне прогрівання приміщення, а конвекція сприяє швидкому обігріву потрібної площі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teploceramic |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Можливості | Терморегулятор |
| Габарити | 120.3 x 60.3 x 5.4 см |
| Гарантія | 5 років |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність нагрівання макс. | 1 кВт |
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Площа обігрівання | 20 кв.м |
| Тип | Нагрівач керамічний |
| Тип живлення | електрика |
| Керування | Механічне |
| Встановлення | для підлоги |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Колір | бежевий мармур |
- Ціна: 5 599 ₴



