
Ajax Комплект охоронної сигналізації HDR StarterKit Cam, hub 2, motioncam HDR, doorprotect, spacecontrol,
- Готово до відправки
- Код: ER_000052841
15 500 ₴
13 999 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit Cam із фотопідтвердженням тривог для захисту від пограбування. До складу входять: централь Hub 2, датчик руху з фотокамерою, датчик відкриття, брелок керування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон | до 1200 м |
| Допустима вологість | 75.0% |
| Комплектація | брелок |
| Макс. кількість під'єднаних камер | 25 |
| Максимальна кількість кімнат | 50 |
| Максимальна кількість охоронних груп | 9 |
| Максимальна кількість під'єднаних пристроїв | 100 |
| Потужність радіосигналу | 20 мВт |
| Живлення | батарейка |
| РОЗМІРИ | 163x163x36 (централь), 135х70х60 мм (датчик руху) |
| Робоча температура | −10 °C до +40 °C |
| Робоча напруга | 110 / 12 В (централь) В |
| Радіо протокол | Jeweller |
| Радіочастота | 868 МГц |
| Мережевий інтерфейс | 2G |
| Тип | комплект охоронної сигналізації |
| Типи повідомлень | push |
| Колір | Білий |
- Ціна: 13 999 ₴




