
Ajax Реле одноклавішний вимикач LightCore Vertical 1-gang for LightSwitch Jeweler, бездротовий
- Готово до відправки
- Код: ER_000045635
1 970 ₴
1 829 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реле одноклавішний вимикач Ajax LightCore Vertical 1-gang - це інтелектуальний вимикач світла, розроблений для інтеграції в розумний будинок Ajax. Цей пристрій дозволяє зробити освітлення вашого будинку більш зручним та автоматизованим, забезпечуючи можливість дистанційного керування та налаштування сценаріїв роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 46 г |
| Номінальний струм навантаження | 10A |
| Живлення | 220 В |
| РОЗМІРИ | 76,3 × 72,3 × 29,2 |
| Робоча вологість | до 75% |
| Робоча температура | -10 °C — +40 °C |
| Радіо протокол | Jeweller |
| Тип | розумне реле |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 829 ₴

