
Ajax Реле одноклавішний вимикач димер LightCore Dimmer 1-gang for LightSwitch, Jeweler, бездротовий
- В наявності
- Код: ER_000051254
2 800 ₴
2 529 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ajax LightSwitch (Dimmer) Jeweller - це бездротовий розумний сенсорний вимикач світла з функцією димування, який дозволяє керувати освітленням у приміщенні через мобільний додаток Ajax. Призначений для встановлення без нейтралі, підтримує різні види ламп, включаючи лампи розжарювання, світлодіодні та галогенні лампи. Основна перевага – можливість регулювання яскравості освітлення тривалим натисканням на сенсорну панель або через програму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон | до 900 м |
| Діапазон вимірювання температури | -10 — +40 °C |
| Додатково | аутентифікація пристрою |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Живлення | 230 В 50 Гц |
| Споживання енергії | 0,25 (середнє) Вт |
| Робоча вологість | до 75% |
| Радіо протокол | Jeweller |
| Тип | розумне реле |
- Ціна: 2 529 ₴
