
Кабель зарядний DIGITUS EV Three Phase, 415V, 32A, 5 m Type 2 to Type 2 Spiral
- В наявності
- Код: ER_DK-3P32-S-050
13 030 ₴
11 799 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний кабель для зарядки Digitus DK-3P32-S-050 дозволяє легко підключати будь-який транспортний засіб із вилкою типу 2 до громадських зарядних станцій або до настінних коробок із зарядною розеткою. Зарядні кабелі типу 2 сертифіковані відповідно до EN 62196-1:2014, EN 62196-2:2017 і мають клас захисту IP55.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.48 кг |
| Вихідний струм | 32 А |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр кабелю | 5G6 мм2+2x0.5 мм2 |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Клас захисту IP | IP55 |
| Контактний опір | 0.5 мОм (макс.) |
| Матеріал оболонки | TPU |
| Потужність | 22 кВт |
| Зовнішній діаметр кабелю | 16.8 мм +/- 0.5 мм |
| Особливості | Захисний ковпачок |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Сумісність | для зарядки EV транспорту біля будинку (в гаражі) /також на громадських зарядних станціях |
| Відповідає стандарту | UL94 V-0 |
| Опір ізоляції | 1000 МОм (хв.) за 500 В пост струменя |
| Фази під'єднання | 3 |
| Штекер роз'єму | Type 2 /2 шт (EN 62196-2) |
- Ціна: 11 799 ₴




