
Водонагрівач електр. Gorenje TGR100NGV9 круглий TGR, 100л, 2кВт, мех. кер-ння, C, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_TGR100NGV9
9 384 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісна екологічна теплоізоляція забезпечує найбільш економічне використання електроенергії та мінімальні втрати тепла. Надчиста емаль і великий магнієвий захисний анод гарантують довгий термін служби навіть за найскладніших умов експлуатації без будь-яких шкідливих домішок у воді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 93.5x45.4x46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Клас вологозахисту | IP 23 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 65 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 96.1 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подавання води | знизу |
| Витрата електроенергії | 12.85 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | мокрий ТЕН |
| Керування | Механічне |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма корпусу | круглий |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 37.1% |
- Ціна: 9 384 ₴
