
Ariston Водонагрівач електр. Aплоський слім VELIS TECH 50 EU, 50л, 2*1,5 кВт, ун. монтаж, електр. упр-ня, B,
- Готово до відправки
- Код: ER_3100917
16 200 ₴
15 289 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ariston VELIS TECH 50 EU - це електричний водонагрівач об'ємом 50 літрів із сучасним плоским дизайном, який відмінно підходить для компактних приміщень. Оснащений двома нагрівальними елементами потужністю по 1,5 кВт, він забезпечує швидке нагрівання води та енергоефективність класу B. Завдяки універсальному монтажу прилад можна встановлювати як вертикально, так і горизонтально. Електронне керування дозволяє легко регулювати температуру, забезпечуючи комфорт у використанні. Виготовлений в Італії, цей водонагрівач відрізняється стильним сірим корпусом та високою якістю виконання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 21.7 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 94 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Робочий тиск | 0 бар |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 78,1х51,1х27,5 см |
| Клас енергоспоживання | B |
| Комплектація | запобіжний клапан |
| Живлення | електромережу 220 В/240 |
| Реальний об'єм | 45 л |
| Тип ізоляції | полиуретан |
| Фланець | 5 болтів |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Колір | сірий/RAL 9006 |
- Ціна: 15 289 ₴




