
2E Осушувач повітря промисловий, 750Вт, 50л/добу, 140м кв, 300м куб/год, LCD дисплей, ел.управління, таймер,
- В наявності
- Код: ER_2E-ID750-50L
22 000 ₴
21 499 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осушувач повітря 2E потужністю 750 Вт (код товару: 2E-ID750-50L) - це потужний, мобільний осушувач для видалення надлишку вологи з повітря в приміщеннях з площею до 140 м2. _x000D_ Використовується для осушення складських приміщень, сирих підвалів, при усуненні наслідків затоплення, для точного контролю мікроклімату в сховищах, а також у будівництві, для сушіння штукатурки, стяжки, для сушіння дерев'яних або гіпсових виробів, для підтримки вологості на складах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 7 л |
| Вага | 30 кг |
| Діапазон контролю вологості повітря | RH10% до 95% |
| Довжина шнура живлення | 1,5 м |
| Зона осушення | 140 м2 |
| Комплектація | місткість для води |
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 В ~50 Гц |
| Особливості | можливість безперервного зливання |
| Відведення вологи | від 50 літрів на добу |
| Охолоджувальний реагент | R290 |
| Потік повітря | 300 м3/год |
| Програмування часу роботи | до 24 годин |
| Робоча температура | от +5 до +35°C |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Рівень звукового тиску (LPA) | 56 дБ |
- Ціна: 21 499 ₴
