
Осушувач повітря промисловий Neo Tools, 950Вт, 250м кв., 400м куб./г, 70л/добу, безперервний злив, LCD дисплей, прогр.часу роботи,
- В наявності
- Код: ER_90-161
54 000 ₴
51 839 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осушувач будівельний NEO, 950 Вт - професійний пристрій для видалення вологи з приміщень та прискорення ремонтних робіт. Осушувач характеризується високим ККД та потужністю 950 Вт, що дозволяє використовувати його у складних умовах промислово-будівельних галузей.Осушувач адаптований до багатогодинної роботи
Можливість програмування на чергові 24 години, що забезпечує хорошу організацію та полегшує ремонтні роботи. Дана модель осушувача забезпечує злив 70 літрів води на добу (при температурі 30°С та відносній вологості 80%), має спеціалізований холодоагент R290.
Сітчастий фільтр, що миється
Осушувач оснащений сітчастим фільтром, який захищає пристрій від забруднень з повітря. Використання цього типу рішення не тільки впливає на більшу ефективність інструменту та його тривалішу роботу, але також робить сушарку менш уразливою до пошкоджень - навіть у дуже складних ремонтно-будівельних роботах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага осушника | 40 кг |
| Висота осушувача | 87 см |
| Довжина осушувача | 46 см |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Зона осушення | 250 м2 |
| Клас захисту | I |
| Комплектація | осушувач ручки колеса гумовий шланг для відведення води |
| Потужність | 950 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 В ~50 Гц |
| Особливості | дисплей LCD, що легко очищається, функція автоматичного розморожування, можливість безперервного зливання води через гумову трубку зручно транспортувати програмування часу роботи до 24 годин |
| Відведення вологи | від 70 літрів на добу |
| Охолоджувальний реагент | R290 |
| Потік повітря | 400 м3/год |
| Програмування часу роботи | до 24 годин |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Рівень звукового тиску (LPA) | 58 дБ |
| Ширина осушувача | 54.5 см |
- Ціна: 51 839 ₴









