
Осушувач повітря промисловий Neo Tools, 1000Вт, 310м кв., 500м куб./г, 90л/добу, безперервний злив, LCD дисплей, прогр.часу
- В наявності
- Код: ER_90-162
58 000 ₴
54 289 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Осушувач будівельний NEO, 1000 Вт - професійний пристрій для видалення вологи з приміщень та прискорення ремонтних робіт. Осушувач характеризується високим ККД та потужністю 1000 Вт, що дозволяє використовувати його у складних умовах промислово-будівельних галузей.Осушувач адаптований до багатогодинної роботи
Можливість програмування на чергові 24 години, що забезпечує хорошу організацію та полегшує ремонтні роботи. Дана модель осушувача забезпечує злив 90 літрів води на добу (при температурі 30°С та відносній вологості 80%), має спеціалізований холодоагент R290.
Сітчастий фільтр, що миється
Осушувач оснащений сітчастим фільтром, який захищає пристрій від забруднень з повітря. Використання цього типу рішення не тільки впливає на більшу ефективність інструменту та його тривалішу роботу, але також робить сушарку менш уразливою до пошкоджень - навіть у дуже складних ремонтно-будівельних роботах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 40.5 х 48 х 91 х 48 кг |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Зона осушення | 310 м2 |
| Клас захисту | I |
| Комплектація | осушувач ручки колеса гумовий шланг для відведення води |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 В ~50 Гц |
| Особливості | дисплей LCD, що легко очищається, функція автоматичного розморожування, можливість безперервного зливання води через гумову трубку зручно транспортувати програмування часу роботи до 24 годин |
| Відведення вологи | от 90 литров в сутки |
| Охолоджувальний реагент | R290 |
| Потік повітря | 500 м³/год |
| Програмування часу роботи | до 24 годин |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Рівень звукового тиску (LPA) | 60 дБ |
- Ціна: 54 289 ₴






