
Корпус 2E Gaming Hexagon G338
- Готово до відправки
- Код: ER_2E-G338
2 309 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
2E Gaming Hexagon G338 підходить для складання домашнього ПК та потужної ігрової системи, має стильний дизайн та продуману вентиляцію. Максимально можлива довжина відеокарти – 330 мм. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення). Передбачено встановлення 5-ти вентиляторів (на верхню панель, до вже трьох встановлених) та охолодження для процесора висотою до 160 мм. Корпус адаптований до можливості монтажу системи охолодження рідини на передню панель – радіатори 120/240/360мм, на задню – один 120мм радіатори, додатково передбачено простір для акуратного розміщення кабелів. На верхній панелі знімний пиловий магнітний фільтр.
Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією та підсвічуванням, в арсеналі корпусу збудовані роз'єми 2xUSB3.0, 1хType-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, Reset, Power LED, HDD LED,додатково ARGB концентратор з можливістю підключення до материнської плати.
У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Внутрішні відсіки 2.5" | 2 |
| Внутрішні відсіки 3,5" | 2 шт |
| Габарити, мм (ВхШхД) | 450 x 205 x 380 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мект для 12 см вентиляторів | 6 шт_x000D_ (передня панель: 3х 120, задня панель: 1x 120, верхня панель: 2х 120) |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Отвір під слоти розширення | 7 шт. |
| Пилковий фільтр | верхня/нижня панелі |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120 |
| Роз'єми USB 3.3 | 2 шт |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX |
| Тип підсвічування | RGB |
| Встановлених вентиляторів | 4 шт. (передня панель: 3х 120 ARGB 6 pin, задня панель: 1х120 мм) |
- Ціна: 2 309 ₴









