
Корпус 2E Gaming Turbo G2057B
- Готово до відправки
- Код: ER_2E-G2057B
2 329 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
2E GAMING TURBO G2057B підходить для складання домашнього ПК та потужної ігрової системи, має стильний дизайн та продуману вентиляцію. Максимально можлива довжина відеокарти – 345 мм. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення). Передбачено встановлення 6-ти вентиляторів та охолодження для процесора висотою до 165 мм. Корпус адаптований до можливості монтажу системи охолодження рідини на передню панель – радіатори 120/240/360мм, на задню – один 120мм радіатори, додатково передбачено простір для акуратного розміщення кабелів. На верхній панелі знімний пиловий магнітний фільтр.
Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією та підсвічуванням, в арсеналі корпусу є роз'єми 2xUSB 3.0,1xUSB 2.0 HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, Reset, Power LED, HDD LED, додатково ARGB концентратор з можливістю підключення до материнської плати.
У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Внутрішні відсіки 2.5" | 2 |
| Внутрішні відсіки 3,5" | 2 шт |
| Габарити, мм (ВхШхД) | 440 x 210 x 405 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мект для 12 см вентиляторів | (Печа панель: 3х 120/Задня панель: 1x 120/ Верхня панель: 2х 120)" |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Отвір під слоти розширення | 7 шт. |
| Пилковий фільтр | Верхня панель/ Нижня панель (під БЖ) |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120 |
| Роз'єми USB 2.8 | 2 шт |
| Роз'єми USB 3.8 | 1 шт |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX |
| Тип підсвічування | ARGB |
| Керування вентиляторами | концентратор Hub-A (*4 port 3pin fan/+5V RGB) |
| Встановлених вентиляторів | 4 шт. (Передня панель: 1x120 мм ARGB 6pin/3pin ARGB + 3pin / Задня панель: 1x120 мм ARGB 6pin/3pin ARGB + 3pin/ Верхня панель: 2x120 мм ARGB 6pin/3pin ARGB + 3pin) |
- Ціна: 2 329 ₴




