
Корпус 2E Gaming Hexagon G338W
- Готово до відправки
- Код: ER_2E-G338W
2 409 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус 2E 2E Gaming Hexagon G338W білий з трьома вбудованими 120мм ARGB вентиляторами на передній панелі плюс додатково один 120мм ARGB вентилятор на задній панелі. Модель відмінно підійде для самостійного та промислового складання завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції.Матеріал корпусу - сталь 0.6 мм, бічна панель із 4мм загартованого скла. Типорозмір корпусу Mid Tower – це сумісність із материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX. Корпус без блоку живлення Користувачеві надається можливість самостійного вибору джерела живлення залежно від рівня системи, що встановлюється в нижній частині корпусу.
2E Gaming Hexagon G338W підходить для складання домашнього ПК та потужної ігрової системи, має стильний дизайн та продуману вентиляцію. Максимально можлива довжина відеокарти – 330 мм. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення). Передбачено встановлення 5-ти вентиляторів (на верхню панель, до вже трьох встановлених) та охолодження для процесора висотою до 160 мм. Корпус адаптований до можливості монтажу системи охолодження рідини на передню панель – радіатори 120/240/360мм, на задню – один 120мм радіатори, додатково передбачено простір для акуратного розміщення кабелів. На верхній панелі знімний пиловий магнітний фільтр.
Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією та підсвічуванням, в арсеналі корпусу збудовані роз'єми 2xUSB3.0, 1хType-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, Reset, Power LED, HDD LED,додатково ARGB концентратор з можливістю підключення до материнської плати.
У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
Основні
| По напрямках | ігровий |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX |
| mini-ITX | |
| micro-ATX |
Внутрішня частина
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Отворів під слоти розширення | 7 шт |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
Охолодження і обдування
| Bстановлених вентиляторів | 4 шт (Передня панель: 3x120 (3pin Fan/+5V 3pin RGB) ARGB 2E-F120OI-ARGB, Задня панель: 1х120) |
| Місць для 12 см вентиляторів | 6 шт (Передня панель: 3х 120, Задня панель: 1x 120, Верхня панель: 2х 120 ) |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120 |
| Передня панель:120/240/360,360 (6 гвинтів) | |
| Пиловий фільтр |
Верхня/нижня панелі |
Роз`єми на лицьовій панелі
| Управління вентиляторами |
3pin+Aura+ARGB Hub-A (4 port 3pin fan hub 5V / 3pin ARGB header+Molex / Reset SW 3 pin power input) |
| Роз'ємів USB 3.0 | 2 шт |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) |
|
Додатково
| Додатково | 1xUSB Type C |
| Кнопки | Power |
| Reset | |
| Power LED | |
| HDD LED |
Фізичні
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 450 x 205 x 380 мм |
| Матеріал | сталь |
| пластик | |
| загартоване скло | |
| Колір корпусу | білий |
| Тип підсвічування | ARGB |
| Вага | 3.9 кг |
| Комплект поставки | набір кріпильних елементів |
| Інструкція користувача | |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 160 мм |
| Максимальна довжина VGA | 320 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Вага | 5.60 кг |
| Об'єм | 0.0573 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 2 409 ₴










Верхня/нижня панелі