
Вентилятор Ardesto FN-1608CW підлоговий, 40см, 45Вт, опора хрестовина, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_FN-1608CW
799 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор підлоговий білого кольору з механічним управлінням і опорою у вигляді хрестовини. Модель виконана з надійних, практичних і довговічних матеріалів – полікарбонату і металу з емальованим покриттям.
Тип: підлоговий
Керування: механічне
Потужність: 45 Вт
Мережа: 220-240В, 50Гц
Діаметр: 40 см
Кількість швидкостей: 3
Посилена конструкція захисної решітки
Опора: хрестовина 52 см
Обертання в горизонтальній площині
Регулювання наклону: 90 градусів
Регулювання за висотою: 1.1 до 1.25 метра
Індивідуальна повнокольорова глянцева упаковка
Розміри приладу: 110-125х52х52 см
Вага приладу: 2 кг
Розміри в упаковці: 52х43х11 см
Вага в упаковці: 2,7 кг
Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабелю | 175 см |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 45 Вт |
| Опора | Хрестовина 52 см |
| Особливості | Посилена конструкція захисної решітки |
| РОЗМІРИ | 110-125 х 52 х 52 см |
| Регулювання нахилу | 90 градусов |
| Регулювання за висотою | 1.1 до 1.25 м |
| Тип | Для підлоги |
| Керування | Механічне |
| Колір | Білий |
- Ціна: 799 ₴







