
AVER Спікерфон стельовий AVer FONE700
- Немає в наявності
- Код: ER_61U6300000AC
221 418 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки передовій технології FONE700 забезпечує плавну інтеграцію набору аудіовізуальних продуктів, забезпечуючи найвищу якість звуку та зображення для задоволення потреб конференції. Хаб дозволяє підключати до двох камер, дисплей, зовнішній динамік та пристрої Bluetooth, створюючи по-справжньому уніфікований AV-концентратор для потреб конференції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aver |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Kensington Lock |
| Вага | 1060 (хаб), 3.31 кг (спікерфон) г |
| Вологість під час зберігання | 20% - 80% |
| Інтерфейси під'єднання | LAN |
| Комплектація | USB-кабель |
| Спрямованість мікрофона | всеспрямований |
| Особливості | автоматичне регулювання посилення (AGC) |
| Живлення | 100 - 240 В |
| РОЗМІРИ | 210 x 125 x 40 (хаб), 370 x 370 x 165 мм (спікерфон) |
| Робоча вологість | 20% - 80% |
| Робоча температура | 0...+40 °C |
| Роз'єми | RJ-45 |
| Сумісність | Google Meet |
| Стан | Нове |
| Температура зберігання | -20°C...+60°C |
| Тип | аудіоконференція |
| Тип мікрофона | 3 спрямованих мікрофона + 18 всеспрямованих мікрофонів |
| Керування | PTZApp 2 |
- Ціна: 221 418 ₴









