
МФУ моно A4 BM5110ADN 40ppm DADF Duplex Touchscreen Ethernet Pantum
- Готово до відправки
- Код: ER_BM5110ADN
16 330 ₴
15 939 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pantum BM5110ADN - це монохромне лазерне МФУ для друку, сканування та копіювання. Підтримує автоматичний двосторонній друк, мережне підключення та швидкість друку до 40 стор/хв. Оснащено зручним інтерфейсом, компактним дизайном та можливістю працювати з різними форматами паперу. Ідеальний для офісів із високими обсягами роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,5 кг |
| Час виходу першої сторінки | 6,9 с |
| Габарити (ШхГхВ) | 365 х 415 х 370 |
| Двостороннє копіювання | Да |
| Двосторонній друк | Да |
| ЖК дисплей | 3,5" |
| Комплектація | CD |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Лоток видавки | 250 (основний) / 2х550 ст (додатковий) стр |
| Макс. розширення, dpi | 1200х1200 |
| Максимальна кількість копій | 99 стор |
| Панель керування | сенсорна |
| Пікове навантаження на місяць | 100 тис. ст. |
| Підтримка ОС | Mac OS X 10.6-10.12 |
| Дротові інтерфейси | Ethernet 10/100/1000 Base-TX |
| Розмір сканування, максимальний | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність сканера | 1200х1200 dpi |
| Роздільна здатність копіювання | 600х600 |
| Витратні матеріали | DL-5120 |
| Рекомендоване навантаження на місяць | 4 тис. ст. |
| Швидкість сканування | 24 стор./м |
| Швидкість чорно-білого друку | 40 стор./хв |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип | копір |
| Тип сканера | планшетний + DADF |
| Тип сканування | |
| Формат пристрою | A4 |
| Формат файлу | PDF, JPG, TIFF |
| Колірність | монохромний |
| Чорно-біле копіювання | 40 стор./хв |
| Мовами опису | PCL5e |
- Ціна: 15 939 ₴








