
Мультиметр цифровой Neo Tools, 0-300В, широкий ЖК-дисплей с подсветкой, чехол
- В наличии
- Код: ER_94-001
2 650 ₴
2 584 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультиметр цифровий Neo Tools 94-001
Універсальний електронний вимірювальний прилад NEO (арт. № 94-001) використовується для вимірювання постійної та змінної напруги, змінного та постійного струму, електричного опору, перевірки цілісності дроту, hFE (транзисторний тестер), ємності, вимірювання діодів та температури. Має автоматичні діапазони вимірювань і пам'ять останніх вимірювань. Корпус з високоякісного пластику. РК-дисплей з підсвічуванням дозволяє працювати в умовах слабкого освітлення. Нейлонова кришка полегшує зберігання та транспортування. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE. Торгова марка NEO виправдовує очікування професіоналів
Характеристики товару:
- Тип батареї: 3 x AA
- Матеріал: ABS
- Сертификат: CE
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Переменное напряжение | 2В, 20В, 200В, 600 |
| Питание | 3xAAA |
| Постоянное напряжение | 200мВ, 2В, 20В, 200В, 600 |
| Постоянный ток | 200Ом, 2кОм, 20кОм, 2МОм, 20МОм/, Сменный 200мкА, 2000мкА, 20мА, 200мА, 2A, 10A |
| Сопротивление | 200мкА, 2000мкА, 20мА, 200мА, 2A, 10A |
| Тип | мультиметр |
- Цена: 2 584 ₴









