
Electrolux Варильна поверхня індукційна, 60см, чорний
- Готово до відправки
- Код: ER_EIB60420CK
10 799 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна варильна поверхня моделі 300: нагрівання буде і потужнішим, і швидше. Без необхідності розпалювання газу або розігріву спіралів конфорки швидко досягають високих температур, і вода закипає швидше, ніж будь-коли. Миттєвий відгук на зниження температури дає повний контроль. Просто, швидко, безпечно? індукція. Індукція швидко і точно нагріває безпосередньо потрібний об'єкт, у той час як навколишній простір залишається холодним і безпечним. Вона також забезпечує миттєву зміну температури. При цьому гладка поверхня полегшує очищення. Управління одним дотиком. Сенсори управління індукцією позбавлять необхідності здогадів. Доступ до налаштувань через сенсорну скляну поверхню дозволяє легко підвищувати або знижувати температуру. Відсутність кнопок або ручок, що виступають, спрощує очищення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від дітей |
| Габарити | 59х52 |
| Задня ліва | 145 мм |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | виявлення каструль |
| Передня ліва | 210 мм |
| Передня права | 145 мм |
| Розміри для вбудовування | 560х490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Пристрій | варильна поверхня |
- Ціна: 10 799 ₴









