
Bosch Варильна поверхня індукційна, 60см, розширена зона, сенсор PerfectFry Plus, Home Connect, чорний
- Готово до відправки
- Код: ER_PIF651HC1E
34 500 ₴
33 199 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна варильна поверхня Bosch PIF651HC1E забезпечує точне нагрівання завдяки 17 рівням потужності та сенсору PerfectFry Plus для ідеальної смаження. Оснащена Home Connect для дистанційного керування, функціями PowerBoost та розширення зони нагріву. Для безпеки передбачено блокування від дітей, автоматичне вимкнення та індикація залишкового тепла. Зручний дисплей DirectSelect робить керування простим та інтуїтивним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне захисне вимкнення |
| Вага | 11,4 кг |
| Габарити | 5,1 x 59,2 x 52,2 |
| Дисплей | DirectSelect |
| Задня ліва | 180 мм |
| Задня права | 1.6 кВт |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Номінальна потужність, Вт | 7400 |
| Особливості | 17 рівнів потужності |
| Передня ліва | 180 мм |
| Передня права | 2.5 кВт |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Розміри для вбудовування | 51 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Функції | збільшення потужності PowerBoost для всіх конфорок |
- Ціна: 33 199 ₴








