
Клавиатура 2E KS260 WL EN/UKR Black
- Готово к отправке
- Код: ER_2E-KS260WB
699 ₴
667 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна бездротова клавіатура KS260 із коротким ходом і вигнутим дизайном клавіш. Ця клавіатура відома завдяки бездротовому комплекту MK420, який має безліч позитивних відгуків від користувачів. Продумані деталі, які зроблять процес користуванням клавіатурою більш комфортним. Для під’єднання до комп’ютера не потрібні жодні налаштування, достатньо одного USB-порту, до якого під’єднується приймач, що працює на відстані до 10 метрів. Додаткові 12 мультимедійних клавіш допоможуть швидко та зручно керувати аудіофайлами чи здійснювати навігацію в ПК.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Клавиатура |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 425 |
| Высота | 126 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина | 23 мм |
| Интерфейс подключения | USB |
| Количество клавиш клавиатуры | 12 |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип клавиатуры | Мембранная |
| Ширина | 429 мм |
- Цена: 667 ₴









