
Блок розеток Digitus 1U, 6xSchuko, 16A, 250V, автомат, вилка Schuko
- Немає в наявності
- Код: ER_DN-95417
1 811 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Порядок і гнучкість в серверній стійці з професійними блоками розеток DIGITUS®. Підключайте пристрої по центру до протиударних розеток, розташованим під кутом 45°. Тому забиті або зголошення сусідні розетки залишилися в минулому. Блоки розеток ідеально підходять для серверних стійок 482,6 мм (19 дюймів) і мережевих шаф і пропонують складні функції.
Основні характеристики
| Кількість розеток | 6 |
| Максимальний струм навантажень | 16 А / 250 В/ 50/60 Гц |
| Максимальне навантаження підключення | 4000 Вт |
| Довжина шнура, м | 2 |
| Особливості | Можливість монтажу /Монтажні кронштейни регулюються в 8 положеннях, 90° і 45° в 4 напрямках |
| Вкладиші розеток розгорнуті на 45° |
Додатково
| Вимикач |
із захисною кришкою |
Фізичні характеристики
| Матеріал | алюміній |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 48.1 x 4.5 x 8.3 см |
| Вага | 0.8 кг |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 1.02 кг |
| Об'єм | 0.0053 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 2 м |
| Кількість вихідних розеток | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 4000 Вт |
| Номінальний струм | 16 А |
- Ціна: 1 811 ₴






із захисною кришкою