![Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 [TS2TSJ25H3B], фото 1](https://images.prom.ua/6801482867_zhorstkij-disk-transcend.jpg)
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 [TS2TSJ25H3B]
- Немає в наявності
- Код: ER_TS2TSJ25H3B
5 759 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Transcend StoreJet 25Н3 - це зовнішній жорсткий диск, який не тільки надійно захищений від ударів, але і оснащений високошвидкісним інтерфейсом USB 3.1 Gen 1 для блискавичної передачі файлів. StoreJet 25H3 ємністю 2 ТБ усуває всі побоювання з приводу нестачі пам'яті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 197 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| РОЗМІРИ | 131.8×80.8×19.0 мм |
| Функції/можливості | Захищений від ударів за армійськими стандартами |
| Колір корпусу | Синій |
- Ціна: 5 759 ₴

![Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 [TS2TSJ25H3B], фото 2](https://images.prom.ua/6801482869_w159_h159_zhorstkij-disk-transcend.jpg)
![Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 [TS2TSJ25H3B], фото 3](https://images.prom.ua/6801482874_w159_h159_zhorstkij-disk-transcend.jpg)
![Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 [TS2TSJ25H3B], фото 4](https://images.prom.ua/6801482876_w159_h159_zhorstkij-disk-transcend.jpg)