
Комутатор Netis P112GS 12xGE (8xPoE, 2xUplink, 2xSFP), 120Вт, Некерований
- Немає в наявності
- Код: ER_P112GS
2 520 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
12-портовий некерований Gigabit Ethernet PoE+ комутатор Netis P112GS.
Комутатор Netis P112GS має 8 портів 1000 Мбіт/с з підтримкою POE (Power over Ethernet), що надають і дані, і живлення, 2 порти 1000 Мбіт/с для підключення до мережі або інших пристроїв за допомогою RJ45 та 2 порти SFP 1000 Мбіт/с. Максимальна потужність одного порту складає 30 Вт, максимальний бюджет PoE комутатора – 120 Вт. P112GS підтримує функцію Watchdog - автоматичну детекцію устаткування, що зависло, і перезавантаження живлення PoE на порту і функцію Port VLAN.
ОСОБЛИВОСТІ
- 10 портів RJ45 з автоузгодженням 10/100/1000 Мбіт/с, 8 портів PoE+
- 2 порти Uplink 10/100/1000 Мбіт/с
- 2 порти Gigabit SFP
- Потужність PoE до 30 Вт для кожного PoE порту, 120 Вт для всіх PoE портів.
- Підтримка пристроїв, сумісних із PoE IEEE 802.3at/af.
- Технологія Watchdog
- Управління потоком IEEE 802.3x в дуплексному та напівдуплексному режимах
- Пропускна здатність 24 Гбіт/с
- Розмір таблиці MAC-адрес 2K, автоматичне навчання та автоматичне старіння MAC-адрес
- Технологія Green Ethernet для ефективного енергозбереження
- Світлодіодні індикатори для легкої діагностики
- Технологія Plug & Play
- Сталевий корпус
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Interface | 8*1000Mbps POE RJ45 ports + 2*Gigabit cascaded RJ45 ports + 2*Gigabit SFP ports |
| LED | PWR - Lighting:The product is powered on Function indication - Lighting:The function switch is on and AI+VLAN port isolation is enabled Port lights - Lighting:Port link is normal,Blinking: Data in transit |
| Backplane bandwidth | 24G |
| MAC Address Table Size | 2K |
| Cabling type | 1000Base-T: 4 pairs of Cat5e or above UTP/STP(≤100m) 100Base-TX: 2 pairs of class 5 (Cat5) or more UTP/STP(≤100m) 10Base-TX: 2 pairs of class 5 (Cat6) or above UTP/STP(≤250m) |
| Power supply | AC input 100-240V, standard 120W power supply |
| Basic function | Follow IEEE 802.3 Ethernet and IEEE802.3u Fast Ethernet Protocol Supports POE IEEE 802. 3af/at compliant Powered Device (PD) Store-and-forward switching scheme Compatible with certified non-standard electrified equipment (PD) Support IEEE802.3X full duplex and Backpressure half duplex MAC address auto-learning & auto-aging VLAN port isolation AI Monitor |
| Standards | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3af/at, Power over Ethernet IEEE 802.3x Flow Control |
| Mode | Normal (default mode) VLAN (AI+ port isolation) |
| Data Transfer Rate | 10Mbps(Half-duplex and Full-duplex) 100Mbps(Half-duplex and Full-duplex) 1000Mbps(Full-duplex) |
| Environment | Operation Temperature:0?~40? Storage Temperature:-40?~70? Operation Humidity:10%~90% RH Non-condensing Storage Humidity:5%~90% RH Non-condensing |
| Dimensions | 190*140*43mm (L x W x H ) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 520 ₴
