
Комутатор GS305E 5xGE, WebSmart NETGEAR
- Немає в наявності
- Код: ER_GS305E-100PES
2 094 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтелектуальний керований комутатор NETGEAR GS305E з 5 портами Gigabit Ethernet, поділом трафіку (VLAN), пріоритетом трафіку (QoS), динамічною багатоадресною розсилкою (IGMP), перевіркою стану кабелю та запобіганням утворення петель та налаштуванню контролю широкомовного шторму. GS305E також включає енергоефективний Ethernet (IEEE 802.3az) для максимальної економії енергії, а завдяки інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсу він забезпечує просте, надійне та доступне підключення за технологією Plug and Play.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9 Кб |
| MTBF (середнє напрацювання на відмову) | 2531294год |
| Безпека | Kensington Lock |
| Вага | 0,25 кг |
| Віртуальні мережі | 802.1Q Tagged VLAN |
| Можливість кріплення на стіну | Да |
| Габарити (мм) | 94 x 100 x 27 |
| Індикатори | Активність з'єднання |
| Кількість портів | 5 |
| Комутаційна матриця | 10 Гбіт/с |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Охолодження | безвентиляторна система охолодження |
| Живлення | 5 В, 0,7A |
| Порти | 5 x 10/100/1000 RJ45 |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Розмір буфера | 128 КБ |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.1p |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | Комутатор |
| Тип комутатора | керований |
| Функції | QoS |
- Ціна: 2 094 ₴



