
Маршрутизатор MikroTiK Router hEX PoE lite (RB750UPr2)
- Немає в наявності
- Код: ER_RB750UPr2
3 363 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеличкий маршрутизатор MikroTik hEX PoE lite оснащений п'ятьма мережевими інтерфейсами та USB портом. Пристрій підтримує функцію передачі живлення по Passive PoE: порти з другого по п'ятий можуть живити інші PoE сумісні пристрої з такою же напругою, як на роутері. Максимально пристрій може видати до 1 А на порт або до 2 А на всі порти.It is affordable, small and easy to use. With it’s compact design and clean looks, it will fit perfectly into any SOHO environment.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 5 шт. |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 130 г |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 113 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DRAM пам'ять | 64 Мб |
| Інтерфейс | USB |
| Потужність | 3 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.65 |
| Операційна система | RouterOS |
| Особливості | Датчик напруги |
| Процесор | QCA9531 |
| Температура експлуатації | -30...+70 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Рівень ліцензії | 4 |
- Ціна: 3 363 ₴

