
Хмарний контролер TP-Link OC300 2xGE 1xUSB3.0
- Готово до відправки
- Код: ER_OC300
11 000 ₴
10 749 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OC300 - апаратний контролер Omada, який забезпечить професійне централізоване управління точками доступу, коммутаторами і шлюзами. Зручний моніторинг мережі дозволить в реальному часі відслідковувати важливі показники.Централізоване управління точками доступу, комутаторами та шлюзами
OC300 – це апаратний контролер для платформи Omada SDN. Він забезпечує 100% централізоване управління точками доступу, коммутаторами і шлюзами з єдиного інтерфейсу.
Гібридна хмара для максимального комфорту
Завдяки гібридній хмарній технології апаратний контролер Omada OC300 дозволить дистанційно керувати налаштуваннями мережі, де б ви не знаходилися. Керуйте пристроями локально, з максимальною стабільністю та безпекою.
Передовий апаратний дизайн
Завдяки практичному дизайну і новітньому чіпсету OC300 володіє достатньою обчислювальною потужністю для управління корпоративною мережею. Установка в стійку або на стіл роблять його гнучким в експлуатації.
Зручний моніторинг мережі
Зручна панель управління дозволить в реальному часі відстежувати статус мережі, перевіряти розподіл трафіку, отримувати інтернет-щоденники, оповіщення про збої та повідомлення, а також відстежувати показники, важливі для бізнесу. Топологія мережі дозволить системним адміністраторами швидко визначати можливі проблеми.
Гарантія простого керування
Групове управління пристроями, управління віддаленими об'єктами та дистанційне оновлення прошивки
Зручне обслуговування мереж без необхідності налаштування об'єкта або управління пристроями по одному.
Розклад
Забезпечте більш гнучку та ефективну роботу мережі без виконання завдань вручну.
Ще зручніше з додатком Omada
Отримайте дистанційни доступ до мереж безпосередньо зі смартфона у будь-якій точці планети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | USB 3.0 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1870 |
| Вхідне харчування | 100-240 В |
| Вхідний інтерфейс ( WAN) | 10/100/1000 Мбіт/с/x2 |
| Гарантійний термін | 60 |
| Допустима вологість під час зберігання | 5–90 % |
| Допустима вологість під час експлуатації | 10–90 % |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Комплектація | Коротка інструкція |
| Операційна система | Windows |
| Сертифікація | RoHS |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Температура експлуатації | 0…+50 °C |
| Тип | Хмарний контролер |
| Віддалене керування | L3 Management |
- Ціна: 10 749 ₴



