
Комутатор GS724TPP 24xGE PoE, 2xSFP, 380Вт, Керований L2 NETGEAR
- В наявності
- Код: ER_GS724TPP-300EUS
31 670 ₴
30 569 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сімейство інтелектуальних комутаторів ProSafe Gigabit Smart від NETGEAR спеціально розроблене для мереж малого та середнього бізнесу, клієнтів з високою продуктивністю, широким функціоналом та простим керуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9216 Кб |
| MTBF (середнє напрацювання на відмову) | 634966 год |
| Бюджет потужності PoE+ | 380 Вт |
| Вага | 3,7 кг |
| Габарити (мм) | 440 x 204 x 43 |
| Індикатори | на порт |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Кількість портів | 26 |
| Комутаційна матриця | 52 Гбіт/с |
| Максимальна споживана потужність | 446,7 Вт |
| Охолодження | активна |
| Живлення | Внутрішній 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Порти | 2 x SFP |
| Споживана потужність у режимі очікування | 24,7 Вт |
| Робоча вологість | до 90% без конденсації |
| Робоча температура | от 0˚ до 50˚C |
| Розмір буфера | 512 КБ |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.1p |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | Комутатор |
| Тип комутатора | керований |
- Ціна: 30 569 ₴



