
Комутатор GS728TXP 24xGE PoE, 2x10GE, 2xSFP+, 195Вт, Керований L2 NETGEAR
- В наявності
- Код: ER_GS728TXP-300EUS
35 440 ₴
34 139 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NETGEAR GS728TXP (S3300-28X-PoE+) - 28-портовий стіковий комутатор Gigabit Ethernet з 24 портами PoE+, 2 мідними портами 10G та 2 портами SFP+ 10G. Серія S3300 - це нове покоління гігабітних стікових інтелектуальних комутаторів з 4 портами 10G, які можна використовувати для висхідних каналів зв'язку та/або стекування між іншими комутаторами S3300. Змішане стекування з вибраними комутаторами M4300 10G (12X12F і 24X) забезпечує архітектуру 10G, яка може масштабуватися зі зростанням організаційних мереж і бути достатньо потужною для серверів і додатків зберігання. У міру того, як підприємства малого та середнього бізнесу виробляють та споживають більше даних, Gigabit to desktop все більше потребує підключення до ядра 10GbE, щоб забезпечити послідовну та безперебійну роботу користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF (середнє напрацювання на відмову) | 147965 год |
| VLAN | Voice VLAN |
| Безпека | Підтримка IPv4/IPv6 |
| Бюджет потужності PoE+ | 195 Вт |
| Вага | 3,77 кг |
| Габарити (мм) | 440 x 257 x 43 |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Кількість портів | 28 |
| Максимальна споживана потужність | 748,18 Вт |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Особливості | VLAN |
| Охолодження | вентилятор |
| Порти | 2 x 10G SFP+ |
| Робоча температура | от 0˚ до 50˚C |
| Розмір буфера | 16 МБ |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | Комутатор |
| Тип комутатора | керований |
| Рівень комутатора | 2 рівень |
| Функції | IEEE 802.3az |
- Ціна: 34 139 ₴

