
М'ясорубка Ardesto MGK-2400 2400Вт, продук.-2.2кг/хв, чорно-сріб.
- Немає в наявності
- Код: ER_MGK-2400
3 799 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
- Макс. потужність 2 400 Вт
- Продуктивність 2,2 кг/хв
- Функція реверсу
- Захист від перевантаження
- Х-подібний ніж із нержавіючої сталі
- Три перфоровані диски (7 мм/5 мм/3 мм)
- Відсік для зберігання дисків
- Насадки: чотири тертки (велика, стандартна, шатківниця, для дерунів); для кеббе та сосисок; для приготування томатного або ягідного соку; штовхач
- Зручне руків’я
М’ясорубка ARDESTO має потужний двигун 2 400 Вт, до того ж вирізняється високою продуктивністю – 2,2 кг/хв, тож впорається з будь-яким, навіть особливо складним, завданням. Модель має мінімалістський дизайн, ергономічну та надійну конструкцію: втулка шнека, що забезпечує надійне зчеплення зі шнековою частиною, – металева, передбачено кнопковий механізм фіксації «горловини», Х-подібний ніж вироблено з якісної нержавіючої сталі, лоток для завантаження продуктів також металевий. Крім того, передбачено захист від перевантаження, що не дасть двигуну вийти з ладу під час максимальних навантажень. Якщо м’ясорубка забилася, у нагоді стане режим реверсивного обертання. Важливо: функцію реверсу заборонено вмикати під час роботи пристрою. На корпусі вбудовано зручне руків’я для легкого транспортування.
Відсік для зберігання дисків
Різні насадки розширюють функціонал м’ясорубки й забезпечують можливість готувати ще більше смачних страв: чотири тертки – велика, стандартна, шатківниця, насадка для дерунів; насадка для ягідного чи томатного соку, а також для приготування кеббе та сосисок. На додачу в комплекті постачання міститься штовхач і три перфоровані металеві диски з отворами різного діаметра для грубого, стандартного та дрібного помелу (7 мм/5 мм/3 мм), які можна скласти у відсік для зберігання, що передбачений конструкцією м’ясорубки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.2 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.59 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2400 |
| Особливості | ручка для перенесення |
| Перфоровані диски | 3 шт./для грубого, стандартного та дрібного помелей (7 мм/5 мм/3 мм) |
| насадки | для кебе/сосисок |
- Ціна: 3 799 ₴









