
М'ясорубка Ardesto MGK-2100 2100Вт, продук.-2кг/хв
- Немає в наявності
- Код: ER_MGK-2100
3 499 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
- Макс. потужність 2 100 Вт
- Продуктивність 2 кг/хв
- Функція реверсу
- Захист від перевантаження
- Х-подібний ніж із нержавіючої сталі
- Три перфоровані диски (7 мм/5 мм/3 мм)
- Насадки: чотири тертки (велика, стандартна, шатківниця, для дерунів); для кеббе та сосисок; бургер-прес; для приготування томатного або ягідного соку; штовхач
- Зручне руків’я
За номінальної потужності 550 Вт м’ясорубка ARDESTO видає максимальні 2 100 Вт і забезпечує продуктивність 2 кг/хв. Модель вирізняється плавними й м’якими обрисами, проте водночас ергономічною й надійною конструкцією: втулка шнека – металева, передбачено кнопковий механізм фіксації «горловини», Х-подібний ніж вироблено з якісної нержавіючої сталі, лоток для завантаження продуктів також металевий. Крім того, передбачено захист двигуна від перевантаження, а на корпусі є зручне руків’я для легкого транспортування. Якщо м’ясорубка забилася, у нагоді стане режим реверсивного обертання. Важливо: функцію реверсу заборонено вмикати під час роботи пристрою.
Насадка для приготування соку
Різні насадки розширюють функціонал м’ясорубки й забезпечують можливість готувати ще більше смачних страв, зокрема: чотири тертки – велика, стандартна, шатківниця, насадка для дерунів; помічний для приготування котлет бургер-прес; насадка для ягідного чи томатного соку, а також для приготування кеббе та сосисок. На додачу в комплекті постачання містяться три перфоровані металеві диски з отворами різного діаметра для грубого, стандартного та дрібного помелу (7 мм/5 мм/3 мм) і штовхач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 550 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.59 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2100 |
| Особливості | ручка для перенесення |
| Перфоровані диски | 3 шт./для грубого, стандартного та дрібного помелей (7 мм/5 мм/3 мм) |
| насадки | для кебе/сосисок |
- Ціна: 3 499 ₴









