
М'ясорубка Gorenje MG2502SJX, 2500Вт, продук.-2.4кг/хв, 3 решітки + для ковб.,кеббе, 3 терок,насадка для томатів, пластик+метал,
- Немає в наявності
- Код: ER_MG2502SJX
8 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MG2502SJX - потужна м'ясорубка з функцією реверсу стане універсальним помічником на кухні для кожної господарки.
Швидке рішення при заклинюванні шнека
М'ясорубка має перемикач для реверсивного обертання шнека. Реверс упорається із застряглими жилистими шматками м'яса – при режимі зворотного ходу шнек виштовхне їх назад. Ця функція заощаджує ваш час, адже не потрібно розбирати м'ясорубку, щоб очистити шнек від волокон м'яса, що застрягли.
Тільки перевірені продукти
Ми стали частіше замислюватися про необхідність правильного харчування та цікавитися походженням їжі на нашій тарілці, тому рано чи пізно знадобиться допомога побутових приладів Gorenje. Ви точно знатимете, що їсте. І будете спокійні.
Зручне використання та обслуговування
М'ясорубки Gorenje дуже прості у використанні. Вони функціональні та абсолютно безпечні. Їх можна швидко та легко розібрати, очистити, висушити та знову зібрати. Вони компактні та не займають багато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.4 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 324 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2500 |
- Ціна: 8 999 ₴









