
Блендер занурювальний Ardesto HBK-800BR HBK-800BR чорний
- Немає в наявності
- Код: ER_HBK-800BR
1 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ергономічний ручний блендер ARDESTO HBK-800BR занурювального типу потужністю 800 Вт стане у пригоді під час приготування соусів, супів, майонезу, дитячого харчування та молочних коктейлів. Комплектується мірним стаканом 600 мл та насадкою-віничком.
Тип блендера: ручний
Колір: чорний+нержавіюча сталь
9 швидкостей с плавним керуванням та режим Турбо
Ніжка та леза з нержавіючої сталі
Низький рівень шуму
Тонка ергономічна ручка
Функції: змішування, подрібнення, збивання
Комплектація: блендер, мірний стакан 600мл, віничок
Напруга: 220-240В
Частота: 50/60Гц
Потужність: 800Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чорний |
| Насадки для замішування тіста | Да |
| Тип міксера | Ручний |
- Ціна: 1 199 ₴









