
Тостер Gorenje T1100CLI
- Готово к отправке
- Код: ER_T1100CLI
1 799 ₴
1 760 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тостер T1100CLI потужністю 950 Вт від компанії Gorenje обладнаний двома класичними відділеннями під тости та має 6 температурних режимів обсмажування. Для більш комфортного використання під час приготування, модель має підсвітку кнопок керування, автоматичний викид тостерів і прогумовані ніжки.
| Функція підігріву |
| Функція розморожування |
| Кількість режимів нагріву: 6 |
| Автоматичний викид тостів |
| Обсмаження з двох сторін |
| Кнопка Увімк./Вимк. |
| Термостат |
| Ступені підрум'янення |
| Механічне регулювання ступеня обсмаження |
| Кнопка для викиду тостів |
| Підсвічування ручки управління |
| Відділення для зберігання шнура |
| Гумові ніжки |
| Корпус: Пластик + метал |
| Колір: Беж |
| Приєднувальний кабель: 0.8 м |
| Розміри (шхвхг): 29.5 × 22.2 × 18 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 30.2 × 23.4 × 19.2 см |
| Вага нетто: 1.6 кг |
| Вага брутто: 1.9 кг |
| Приєднувальна потужність: 1,100 Вт |
| Шифр приладу: 682719 |
| EAN код: 3838782079832 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Словения |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество отделений | 2 |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Высота | 222 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Материал корпуса | Пластик |
- Цена: 1 760 ₴








