
Праска ARDESTO Праска IR-C2228-TQ
- Готово до відправки
- Код: ER_IR-C2228-TQ
999 ₴
937 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска у блакитному кольорі з потужністю 2200 Вт, керамічним покриттям підошви, резервуаром на 280 мл, функцією пари, а також захистом від накипу та системою "крапля-стоп".Потужна та безпечна
Для швидкого та легкого прасування є налаштування температури, розбризкувач води, паровий удар, а також передбачено вертикальне та горизонтальне відпарювання. Праска захищена від перегріву і підтримує самоочищення та автовідключення.
Читати повний огляд ›
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Швидкість подачі пари | 35 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | З парогенератором |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.07 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Об'єм резервуара для води | 0.28 л |
- Ціна: 937 ₴







