
Пилосос Gorenje SVC216FR бездротовий, 125Вт, конт пил -0.6л, автон. робота до 60хв, вага-2.3кг, HEPA, 2 в 1, підсвічування,
- Немає в наявності
- Код: ER_SVC216FR
5 679 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос Gorenje бездротовий, 125Вт, конт пил -0.6л, автон. робота до 60хв, вага-2.3кг, HEPA, 2 в 1, підсвічування, індикатор, червоний SVC216FR. Без втрати потужності всмоктування під час роботи. Завдяки потужній літієвій батареї 20000 мАг ви не відчуєте втрату потужності під час збирання. Навіть при половинній зарядці пилосос працює з максимальною потужністю. Універсальний інструмент для прибирання будь-яких поверхонь. Щітка легко справляється з прибиранням довгого волосся і для очищення її валик знімається одним натисканням на кнопку.Пилосос Gorenje бездротовий, 125Вт, конт пил -0.6л, автон. робота до 60хв, вага-2.3кг, HEPA, 2 в 1, підсвічування, індикатор, червоний SVC216FR.
Не пропускає кути
Потужні світлодіоди висвітлюють темні кути, а мобільна рукоятка дозволяє легко прибирати пил під шафами, столами і диванами.
Вертикальний та ручний пилосос
Оцініть всі переваги вертикального пилососа, який за лічені секунди перетворюється на ручний і справляється з будь-якою роботою: від прибирання підлоги до очищення дивана, автомобільних крісел та високих книжкових полиць.
Не бруднивши рук
Одним рухом відкрийте клямку, від'єднайте контейнер і витрусіть пил. Контейнер встановлюється на місце за лічені миті.
До 60 хвилин автономного прибирання
Нова літієва батарея значно збільшує тривалість роботи в порівнянні з попередніми моделями. 60 хвилин без підзарядки дозволяють забрати весь будинок за один раз! Час безперервної роботи залежить від обраної швидкості, типу покриття для підлоги і необхідної потужності всмоктування. Новий вид батареї.
Читати повний огляд ›
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність всмоктування | 125 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
- Ціна: 5 679 ₴









