
Пилосос Gorenje VCEA03GAPRACY
- Немає в наявності
- Код: ER_VCEA03GAPRACY
6 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легко перемикайтеся між програмами на дисплеї зі світлодіодним індикацією і вибирайте ідеальну потужність для будь-якого типу покриття: низьку для делікатних поверхонь або повну для твердої підлоги. Насолоджуйтеся зручністю в один дотик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 67 дБ |
- Ціна: 6 199 ₴









