
Пилосос Gorenje VCEA21GLW
- Немає в наявності
- Код: ER_VCEA21GLW
4 629 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Х-подібний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь і паркету. Завдяки формі отвору пил затягується навіть по краях щітки. Це підвищує ефективність прибирання та економить час.HEPA-фільтр
НЕРА-фільтр усуває до 99,95% часточок з повітря, включаючи пилок та відходи життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для тих, хто страждає на астму або алергію. Усе повітря, яке засмоктується пилососом, проходить через НЕРА–фільтр, у якому пил і часточки бруду затримуються волокнами фільтра та залишаються там.9
Гумові колеса
Гумові колеса запобігають пошкодженню делікатних підлог та забезпечують надійне зчеплення. Пилосос не залишає слідів і подряпин під час руху по гладеньких або шорстких поверхнях.
Комплект додаткових насадок
До пилососа додається набір із 3 додаткових насадок, що спрощують прибирання вашого дому: насадка для щілин, для меблів і маленька щіточка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність всмоктування | 212 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 65 дБ |
- Ціна: 4 629 ₴







