
Пилосос універсальний Bosch UniversalVac 15 (06033D1100)
- Немає в наявності
- Код: ER_0.603.3D1.100
4 159 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Побутовий пилосос Бош UniversalVac 15 підходить для прибирання дрібного сміття та пилу, всмоктування розлитої негорючої рідини в будинку, майстерні. Прибрати у місцях, де засмоктування неможливо, допоможе функція видування. До речі, її можна застосовувати для здування легкого садового сміття.
- Апарат вагою 6,9 кг із зручною ручкою для перенесення, маневреними колесами, спеціально відведеними місцями на корпусі для насадок, 2,2 м шланга та кабелю.
Технічні особливості пилососу Bosch UniversalVac 15:
- 1000 Вт двигун гарантує відмінну роботу при всіх видах збирання, забезпечуючи силу всмоктування 240 мбар, повітряний потік 65 л/с.
- Контейнер ємністю 15 л.
- Для сухого прибирання в комплекті постачання йде мішок для пилу об'ємом 11,8 л.
- Залежно від майбутнього прибирання (сухого, вологого, чищення килимів, тощо), в насадку на підлогу кріпляться різні вставки: гумова кромка, вставні щітки (йдуть в комплекті).
- Через універсальний адаптер (є в наборі постачання) до пилососа можна підключити будь-які домашні електроінструменти виробництва Бош.
- Вмонтований фільтр катриджа використовується при всіх видах збирання.
Відео-презентація пилососу Bosch UniversalVac 15:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функція видування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | промислові пилососи |
| Виносна розетка для електроінструменту | Немає |
| Висота, мм | 370 мм |
| Діаметр всмоктувального шланга | 36 мм |
| Довжина кабелю живлення | 4 м |
| Індикатор заповнення | Немає |
| Клас | побутової |
| Клас пилу | L |
| Конструкція труби | складова |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Матеріал труби | пластик |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Об'єм контейнера | 15 л |
| Особливості | розетка для під'єднання електроінструмента функція видування |
| Живлення | от сети |
| Разрежение | 240 мбарів |
| Регулювання потужності | Немає |
| Система очищення фільтра | ручна |
| Стан | Нове |
| Тип пилососа | клінінговий пилосос |
| Тип пилозбірника | з мішком циклонного типу |
| Тип прибирання | суха та збір води |
| Тип фільтра | касетний |
| Функція антистатичного заряду | Немає |
| Функція синхронного запуску | Немає |
| Ширина, мм | 360 мм |
- Ціна: 4 159 ₴






