
Пилосос універсальний Bosch AdvancedVac 20 (06033D1200)
- Готово до відправки
- Код: ER_0.603.3D1.200
6 450 ₴
6 099 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Пилосос Bosch AdvancedVac 20 підходить для збору сухого та вологого сміття. Він оснащений розеткою з автоматикою увімкнення/вимкнення, до якої можна підключати різний електроінструмент. Для тимчасового зберігання всмоктувальної трубки та сопла під час перерв передбачений спеціальний утримувач. Завдяки наявності дренажного клапана можна швидко випорожнити великий обсяг зібраної рідини.
Комплект поставки:
- Щілинна насадка (2 609 256 F26)
- Перехідник пиловідведення (2 609 256 F28)
- Всмоктуючий шланг 2,2 м, 35 мм (2 609 256 F29)
- Насадка для сухого очищення підлоги (2 609
25 гумової кромки (2 609 256 F23)
- 2 пиловідвідні трубки, 0,5 м, Ø 35 мм (2 609 256 F27)
- Рукоятка (2 609
256 F31) - Паперовий пилозбірний мішок
(2 609 25 256 F35)
- Фільтр попереднього очищення (2 609 256 F41)
Переваги для користувача:
- висока сила всмоктування для ідеального збору бруду
- універсальний адаптер для підключення практично всіх інструментів Bosch Green
- синхронізація роботи підключеного інструменту та пилососа
- ударостійкий і нержавіючий 20-літровий бак
- гачки з гумками для зручної фіксації шланга
- зберігання кабелю та
аксесуар видування для очищення від пилу важкодоступних місць
- легке переміщення по майданчику завдяки колесам
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | промислові пилососи |
| Виносна розетка для електроінструменту | Да |
| Висота, мм | 500 мм |
| Діаметр всмоктувального шланга | 35 мм |
| Довжина кабелю живлення | 4 м |
| Індикатор заповнення | Немає |
| Клас | побутової |
| Клас пилу | L |
| Конструкція труби | складова |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Матеріал труби | пластик |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Об'єм контейнера | 20 л |
| Особливості | розетка для під'єднання електроінструмента функція видування |
| Живлення | от сети |
| Разрежение | 260 мбарів |
| Регулювання потужності | Немає |
| Система очищення фільтра | ручна |
| Тип пилососа | клінінговий пилосос |
| Тип пилозбірника | з мішком циклонного типу |
| Тип прибирання | суха та збір води |
| Тип фільтра | касетний |
| Функція антистатичного заряду | Немає |
| Функция выдува | Да |
| Функція синхронного запуску | Да |
| Ширина, мм | 365 мм |
- Ціна: 6 099 ₴




