
Deante Набір для кухні Evora, гранітне миття ZQJ_X103 + суміш. BOC_X72M, беж
- Готово до відправки
- Код: ER_ZQJN5103
9 900 ₴
8 519 ₴
-14%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний гарнітур Evora складається з бежевої гранітної мийки з матовим покриттям та змішувача кольору неро. Мийка має глибоку чашу глибиною 200 мм, гідрофобне покриття та компактний сифон Space-Saver з можливістю підключення посудомийної машини. Гнучкий вилив змішувача забезпечує зручність та сучасний естетичний вигляд. Практичне рішення для будь-якої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | одноважільний |
| Глибина раковини | 200 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Диапазон излива смесителя | 380 мм |
| Довжина вирізу | 480 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 350 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрат води | A - 9.1-15 л/хв |
| Клас шуму | I (x ≤ 20) |
| Кількість отворів | 1 |
| Кількість фрезованих отворів | 2 |
| Матеріал корпусу | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Монтаж | стоячий |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особливості | гідрофобні властивості відштовхують молекули води |
| Поверхня мийки | матова |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 216 x 500 x 500 |
| Із сифоном | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Квадратна |
| Ширина вирізу | 480 мм |
- Ціна: 8 519 ₴


